Kimyasal Hava Temizleme Cihazları

Patologlar ve laboratuvar çalışanları, çalışma alanlarında sürekli olarak Uçucu Organik Bileşimlerin(VOCs) yüksek konsantrasyonlarına maruz kalırlar. Bu uçucu organik bileşimlerin insan sinir sistemi, karaciğer, böbrek ve kan için zararlı ve zehirleyici olduğu kanıtlanmıştır.

Toksik Gazlara ve Kokulara HAYIR


Alt Başlıklar

Kimyasal Hava Temizleme Cihazları Filtre Sistemi

Kimyasal Hava Temizleme Cihazları Başarı Oranları

Cihazlar


NCCO teknolojisi hava kirliliğinin iyileştirilmesi için sürdürülebilir bir teknoloji sistemidir. Sistem ortamda bulunan belirli molekülleri absorbe ederken, kalan zararsız molekülleri ortama geri verir. Sistem ortamda bulunan zararlı kimyasalları ve molekülleri %90 oranında su molekülleri ve karbondioksit gibi zararsız maddelere dönüştürür.

NCCO Kimyasal Hava Temizleme Cihazı Küresel Patent Teknolojisi ile Hong Kong Üniversitesi Bilim ve Teknoloji Enstitüsü tarafından geliştirilmiş patentli bir sistemdir.

NCCO sistemi herhangi bir kimyasal malzeme kullanmadan, zararlı kimyasalların ortamdan ayrıştırılması ve saflaştırılmasıyla temiz ve kokusuz mükemmel bir çalışma ortamı sağlar.


Kimyasal Hava Temizleme Cihazları Filtre Sistemi

NCCO Kimyasal Hava Temizleme Cihazı 5 aşamalı filtrasyon sistemi ile yüksek performans sağlamaktadır. Ortamda bulunan sadece kimyasalları değil aynı zamanda diğer zararlı mikroorganizmaları da yüksek oranda yok etmektedir.

Kimyasal Hava Temizleme Cihazları Başarı Oranları

Patoloji laboratuvarlarında kullanılan ve havaya çok çabuk karışan Formaldehit ve Ksilen gibi zararlı kimyasalları Aktif Oksijen ile reaksiyona sokarak CO2 ve H2O gibi zararsız moleküllere çevirerek ortama verir. Böylece filtrede kimyasal birikimi yaratmaz.

Aldehit, Benzen, Fenol, Alkol ve diğer zararlı gazları ortamdan ayrıştırır.

Üstelik tüm bu reaksiyonları gerçekleştirirken hiç bir kimyasala ve sarf malzemeye ihtiyaç duymaz!

Patoloji Havalandırma Cihazları

NCCO teknolojisine sahip Patoloji laboratuvarlarının ihtiyaçlarına göre tasarlanmış 4 çeşit kimyasal temizleme cihazı vardır. Bunlardan 3’ü mobil tipte olup laboratuvar içerisinde rahat hareket ettirebilirsiniz. Bir tanesi de tavan tipi olup Patoloji Laboratuvarlarının asma tavanlarının belirli bölgelerine yerleştirilebilir.