İPİ Pathotape® Lam Kapama Filmi

İPİ Pathotape®, otomatik film kapama cihazlarında kullanılmak üzere tasarlanmış yüksek kaliteli lam kapama filmidir. Yüksek optik şeffaflık özelliklerine sahip olan Pathotape®, mikroskobik incelemelerde mükemmel bir etki sağlar.

Patentli “VarioTexture” yüzey yapısı sayesinde solvent damlacıklarının homojen bir şekilde dağılımını sağlar ve mükemmel bir film kaplama için gerekli olan ksilen miktarını %10-30 oranında azaltır.

Film ruloları hava geçirmeyen ambalajlarla kaplıdır ve her bir film rulosu üzerinde sıcaklık derecesi bulunmaktadır. Bu sayede sadece dış ambalajın değil tüm ruloların sıcaklık kontrolüne imkan vererek rakiplerine üstünlük sağlar.

İçerisinde bulunan tüm baz malzemeler 20 yıldan fazla kullanım ömrüne sahiptir. Bu sayede arşivlemede renk değiştirme, ayrılma vb. olumsuzluklara sebep olmaz.

İPİ Pathotape® yüksek Alman teknoloji ile üretilmiştir ve DIN EN ISO 13485’e göre ve DIN EN ISO 9001/14001/50001 sertifikalarına uygun şekilde geliştirilmiş ve kalite kontrolü sağlanmıştır.

Temel Yararlar

• Tüm Otomatik Film Kapama Cihazları ile uyumludur
• %10-30 oranında gerekli olan Ksilen miktarını azaltır
• Bir rulo 70 mt uzunluğundadır
• 18 ay gibi uzun miat (son kullanım) süresine sahiptir

Ürün Açıklaması Ambalaj Şekli
İPİ Pathotape® Lam Kapama Filmi 70 mt/rulo